شما اینجا هستید   |

    اخبار : برخی مدیران تنها منابع دولتی را با کیفیت می‌بینند/ دانشگاه آزاد از مردم و برای مردم است

طهرانچی: متاسفانه اخلاق دیوانی حاکم بر برخی مدیران باعث شده که تنها منابع دولتی را با کیفیت می‌بینند.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در مراسم افتتاحیه بیمارستان فرهیختگان اظهار کرد: خوشحالیم که بیمارستان فرهیختگان پس از ۲ دهه افتتاح شد.

رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه امروز دشمن می‌خواهد منابع ملی را با تحریم مختل کند، گفت: اراده مردم بر همیاری است و آن‌ها سرمایه خود را به خدمت می‌گیرند و امروز اولین افتتاح وزیر بهداشت سرمایه ملی است.

وی درباره دانشگاه آزاد اظهار کرد: این دانشگاه مولود انقلاب و نماینگر اعتقاد مردم این مرز و بوم به علم است و دانشگاه آزاد به کمک نظام توسعه آمد و اگر امروز جز ۱۰ کشور دنیا در آموزش عالی سرزمینی هستیم بدون شک دانشگاه آزاد سهمی چشمگیر در این رابطه داشته است.

طهرانچی ادامه داد: گزارش‌های بین المللی حاکی از آن است که سهم این دانشگاه در نظام علمی ایران، در رتبه اول قرار گرفته و این دانشگاه از مردم و برای مردم است.

رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه هزار میلیارد تومان برای بیمارستان فرهیختگان سرمایه گذاری انجام شده است، اظهار کرد: این بیمارستان باید به خدمت مردم درآید.

وی با اشاره به شبکه دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد به توسعه نظام علمی کشور کمک می‌کند و مدیران نباید این دانشگاه را رقیب دولت ببنید بلکه کنار دولت و در چهارچوب نظام دولتی به خدمت مردم درآمده است، اما متاسفانه اخلاق دیوانی حاکم بر برخی مدیران باعث شده که تنها منابع دولتی را با کیفیت می‌بینند، اما باید توجه داشته باشید آن چیزی که از منایع مردم است نیز کیفیت دارد.

طهرانچی ادامه داد: تصور آن است آنچه که مردم هزینه آن‌ را پرداخت می‌کند باید در رتبه ۲ باشد، اما هدف ما این است که در ۱۴۰۴ انتخاب اول داوطلبان باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به چهلمین سال انقلاب گفت: دشمن به دنبال آن بود که مردم ۴۰ سالگی انقلاب را نبینند، اما چهار صد سال دیگر نیز این انقلاب پابرجا خواهد موند.

به اشتراک بگذارید : | | |