شما اینجا هستید   |

    اخبار : حسابرسی مستقل از تمامی واحدهای دانشگاه آزاداسلامی برای نخستین بار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت : برای اولین بار تمامی واحد های دانشگاه آزاد نسبت به بودجه دانشگاه به طور مستقل حسابرسی می شوند.

محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در گفت و گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس ، با بیان اینکه برای اولین بار از تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی حسابرسی مستقل انجام می شود گفت: با برنامه ریزی و سیاست دانشگاه آزاد اسلامی برای بالا بردن کیفیت و کمیت از تمامی واحد های دانشگاه نسبت به بودجه تخصیص داده شده،  حسابرسی مستقل می شود.

 وی اضافه کرد: شخصاً از تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به صورت شهر به شهر و استان به استان بازدید کرده و به حسابرسی مستقل نسبت به بودجه دانشگاه می پردازیم که این کار بدون شک در روند فعالیت دانشگاه تاثیر گذار خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه  تغییر در کمیت و کیفیت مسائل مربوط به دانشگاه باید با برنامه ریزی انجام شود افزود: تغییرات در دانشگاه باید در مدت زمان قابل تاملی صورت گیرد؛ برای آنکه دانشگاه را به معنای واقعی بسازیم نیازمند این هستیم که به هم نزدیک شویم و با اراده قوی، دانشگاه را به یک دانشگاه خوب تبدیل کنیم.

به اشتراک بگذارید : | | |