شما اینجا هستید   |

    اخبار : ساختار سازمانی مراکز حراست و حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی تصویب شد

نمودار سازمانی مرکز حراست و مرکز امور حقوقی و صیانت از دارایی‌های دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه امروز کمیسیون دائمی هیات امنا به ریاست دکتر طهرانچی بررسی و تصویب شد.

به گزارش ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز (یکشنبه ۵ اسفند) به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی، مهندس محمدتقی مؤید رئیس دفتر هیات مؤسس و امناء دانشگاه و سایر اعضا با دستور کار بررسی نمودار سازمانی ساختار جدید دانشگاه برگزار شد.

دکتر طهرانچی در ابتدای این جلسه با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی به صورت کلان به تصویب هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسید. در جلسات کمیسیون دائمی هیات امنا لایه‌های سطح یک و دو نمودار سازمانی معاونت‌ها و مراکز سازمان مرکزی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا با سرعت و دقت بیشتری ساختار جدید دانشگاه تعیین و تکلیف شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در این نگاه که مبتنی بر شرح وظایف است، سطوح معاون، رئیس مرکز، معاونت‌ها و مدیریت‌های ذیل نمودار سازمانی بخش‌های مختلف بررسی شده و شرح وظایف معاونت و مراکز تفکیک، بازنویسی و هویت‌بخشی می‌شود.

در ادامه این جلسه ساختار جدید مراکز حراست و امور حقوقی و صیانت از دارایی‌ها پس از بررسی با اکثریت آراء مورد تصویب قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید : | | |