شما اینجا هستید   |

    اخبار : یک ششم دانشجویان دانشگاه آزاد را خانواده ایثارگران تشکیل می‌دهند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جامعه ای که گذشته خود را فراموش کند آینده ای ندارد در واقع ما ایثارگری را پاس می داریم، یک ششم دانشجویان دانشگاه آزاد را خانواده ایثارگران تشکیل می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار گفت: در جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار همانگونه که از نامش مشخص است بهترین‌ها را در زمینه آموزشی و تحصیلی در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و فرهنگی انتخاب کردیم تا بتوانیم با این کار به زبده پروری بپردازیم.
وی افزود: بیانیه مقام معظم رهبری در قالب گام دوم خطاب به جوانان از اهمیت بسزایی برای چله دوم انقلاب برخوردار است. نظریه نظام انقلابی نظریه ای است که جوانان آن را آغاز کرده و با ایثار پیش می برند.
وی ادامه داد: دو رکن در این جشنواره مصداق است که رکن علم و پژوهش محور حرکت کشور است.اما علمی که به عرصه جهاد تبیین شده در واقع علمی که بدون ایثارگری نمی توان حرکت کرد. از طرفی رکن بعدی اخلاق و معنویت است که با ایثار نمایان می شود بسیار نکوست که در سومین جشنواره جایزه ملی ایثار نزدیک به یک ششم خانواده دانشجویان را ایثارگران تشکیل می‌دهند.
طهرانچی اضافه کرد: ما به ایثارگران نیازمندیم نه ایثارگران به ما، جامعه ای که گذشته خود را فراموش کند آینده ای ندارد در واقع ما ایثارگری را پاس می داریم چون تاریخچه فرهنگی داریم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد:مردمی که تاریخ کشور خود را ندانند و به تاریخشان افتخار نکنند آینده نخواهند داشت امروز نیاز جامعه ما توجه ویژه به ایثارگری است.

 

به اشتراک بگذارید : | | |