شما اینجا هستید   |

    اخبار : طهرانچی در شهر سیل زده معمولان و روستای چشمه شیرین حضور یافت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سومین روز حضور خود در شهر سیل زده پلدختر، برای ارزیابی از آخرین وضعیت کمک رسانی به شهر معمولان و روستای چشمه شیرین به این مناطق سفر کرد.

 

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه ۲۱ فروردین برای دومین بار در یک هفته گذشته به استان لرستان و شهر سیل زده پلدختر سفر کرده است، صبح امروز در سومین روز حضور خود در منطقه از ادامه فعالیت های قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق سیل زده پلدختر بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در جسله با مسئولان بسیج دانشجویی و بسیح کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بر هماهنگی های بیشتر بین نیروهای جهادی این دانشگاه در تسریع کمک رسانی به مردم آسیب دیده و فعالیت های لایروبی و پاکسازی از مناطق سیل زده ای که مسئولیت آن به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار شده، تاکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سپس از ساعت ۸ صبح در محله سازمانی و محدود خیابان معلم پلدختر حضور یافت. بیشترین خسارات سیل اخیر پلدختر به این منطقه وارد شده و مسئولیت لایروبی منازل و معابر بخشی از محله سازمانی و تعداد ۱۰ مدرسه با هماهنگی های صورت گرفته با ستاد مدیریت بحران لرستان به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار شده است.

طهرانچی پس از بازدید از روند فعالیت قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در این منطقه و ارائه پیشنهادات برای خدمت رسانی بهتر این قرارگاه به مردم پلدختر، به همراه سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران به روستای چشمه شیرین از توابع پلدختر رفت و از وضیعت خدمت رسانی گروه های جهادی به مردم این روستا بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از روستای چشمه شیرین عازم شهر معمولان شد تا از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این شهر سیل زده قرار گیرد.

گفتنی است، نیروهای جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب «قراگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی» به طور همزمان در استان های لرستان و خوزستان در حال خدمت رسانی به مردم آسیب دیده شهرهای سیل زده هستند. در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نیروی جهادی و ۱۸ دستگاه ماشین آلات سنگین و راهسازی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر پلدختر به پاکسازی منازل، لایروبی معابر و مدارس این شهر می پردازند.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید : | | |