شما اینجا هستید   |

    اخبار : قدردانی دکتر ولایتی از نقش آفرینی دانشگاه در امدادرسانی به سیل‌زدگان
قدردانی دکتر ولایتی از نقش آفرینی دانشگاه در امدادرسانی به سیل‌زدگان
در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد

قدردانی دکتر ولایتی از نقش آفرینی دانشگاه در امدادرسانی به سیل‌زدگان

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از نقش آفرینی دانشگاه در امدادرسانی به سیل‌زدگان گفت: بنده از ریاست، معاونان و مسئولان دانشگاه تشکر می‌کنم که جلوه بسیار مطلوبی از دانشگاه را نسبت به گذشته عرضه کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در دفتر دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت موسس و هیأت امنا و با حضور اعضای هیأت رئیسه برگزار شد.

رئیس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امیدواریم که از سال تحصیلی پیش‌رو، جلوه دانشگاه آزاد اسلامی، جلوه اسلامی باشد و تزکیه و تهذیب نفس مورد توجه اساتید و معلمان این دانشگاه قرار گیرد.

رئیس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، در ابتدای این جلسه با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بیش از دو میلیون دانشجو، دانش‌آموز، استاد و کارمند در واحدهای دانشگاهی و مدراس سما دارد و می‌توان گفت همه مردم ایران به نوعی به دانشگاه آزاد اسلامی متصل هستند.

وی تأکید کرد: بحمدالله با عنایت مقام معظم رهبری ریل‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی تغییر کرده و امروز دغدغه مدیران این دانشگاه درست اداره کردن دانشگاه به لحاظ علمی، اسلامی و عقیدتی و تربیت دانشجویانی با این ویژگی‌هاست.

رئیس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از نقش‌آفرینی دانشگاه آزاد اسلامی در امدادرسانی به سیل‌زدگان اظهار داشت: بنده از دکتر طهرانچی، معاونان و مسئولان دانشگاه تشکر می‌کنم که جلوه بسیار مطلوبی از دانشگاه را نسبت به گذشته عرضه کردند. آنچه در عقبه دانشگاه می‌گذرد، باید به قدری برجسته باشد تا بتواند چهره دانشگاه و تلقی مردم را از دانشگاه عوض کند که تاکنون این اتفاق افتاده و جای تشکر دارد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از استادان متدین بسیاری برخوردار است، تصریح کرد: امیدواریم که از سال تحصیلی پیش‌رو، جلوه دانشگاه آزاد اسلامی، جلوه اسلامی باشد. معاونت فرهنگی و دانشجویی، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی و همه اساتید این دانشگاه باید به تزکیه و تهذیب نفس که مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان بر آن تأکید کردند، توجه داشته باشند. در این مسیر باید دست به دست هم داد و نگران برخی جوسازی‌ها در فضای مجازی نبود.

رئیس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد با بیان اینکه اگر کیفیت دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس سما افزایش و ارتقا یابد، اقبال مردمی به این دانشگاه نیز افزایش خواهد یافت، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید در رشته پزشکی دوره‌های فوق تخصصی و گرایش‌های فوق تخصصی را مورد توجه قرار دهد.

تصویب نظامات مالی برنامه پایش و بررسی کلیات شهریه سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه این جلسه گزارشی از برگزاری نخستین همایش ملی فرهنگ رضوی با محوریت گرامیداشت بانوان فرهیخته و نیکوکار در واحد یزد، برگزاری همایش دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی در مشهد مقدس و نخستین گردهمایی سراسری معلمان مدارس سما کشور و گرامیداشت روز معلم در واحد مشهد را ارائه کرد.

دکتر طهرانچی با اشاره به برگزاری جلسه با صنعتگران کاشی و سرامیک میبد در واحد یزد، اظهار داشت: امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد بزودی به دانشگاه جوار صنعت تبدیل شود.

در ادامه این جلسه، کلیات تعیین شهریه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظامات مالی برنامه پایش به تصویب اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی رسید.

ارائه گزارش وضعیت نظام آموزش پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در استان فارس، دیگر دستور کار مطرح شده در جلسه هیأت رئیسه بود.

به اشتراک بگذارید : | | |