شما اینجا هستید   |

    اخبار : امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت علمی آستان قدس رضوی

به گزارش ایلنا، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در سفر به مشهد مقدس در بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با محمد مهدی نژاد نوری معاون علمی آستان قدس رضوی تفاهم نامه همکاری را به امضا رساندند.

این تفاهم نامه در راستای پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دانشگاه آزاد اسلامی و آستان قدس رضوی و با توجه به نقش غیر قابل انکار مراکز علمی و دانشگاهی و به منظور تقویت همکاری در دستیابی به اهداف متعالی مشترک و افزایش بهره وری منعقد شد.

هدف از انعقاد این تفاهم نامه، استفاده از توانایی های علمی و امکانات متقابل، توسعه، تحکیم و تعمیق همکاری، تبادل اطلاعات و تجربیات است و در ۷ ماده و برای یک دوره سه ساله منعقد شد.

طهرانچی در حاشیه امضای این تفاهم نامه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از حامیان طرح ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، آمادگی حمایت از دو برنامه «اسرا» و «تربیت اسلامی کودک» معاونت علمی آستان قدس رضوی را دارد. ان شاءالله بتوانیم همواره زیر پرچم امام رضا(ع) فعالیت داشته باشیم.

مهدی نژاد نوری نیز در سخنانی ابراز امیدواری کرد که معاونت علمی آستان قدس رضوی و دانشگاه آزاد اسلامی بتوانند با مشارکت هم و سایر نهادها ایده های خوبی را برای بهره گیری از علم نافع و معنویت ساز اجرایی کنند.

به اشتراک بگذارید : | | |