شما اینجا هستید   |

    اخبار : دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به نام شهید مدافع حرم «هادی شجاع» نامگذاری شد

دکتر طهرانچی در بدو ورود با حضور در مزار شهدای گمنام واحد دامغان، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی، با آرمان های قهرمانان دفاع مقدس تجدید میثاق کرد.

در ادامه دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان طی مراسمی با حضور دکتر طهرانچی و خانواده شهید هادی شجاع، به نام این شهید مدافع حرم نامگذاری شد.

شهید هادی شجاع دانش‌آموخته نقشه‌کشی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان بود که در سال ۱۳۹۴ در حالی که تنها ۱۰ روز از ازدواجش می گذشت، برای پاسداری از حرم حضرت زینب (س) به سوریه رفت و در جنوب غرب حلب به شهادت رسید.

همچنین دکتر طهرانچی از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان و مرکز تحقیقات پسته بازدید به عمل آورد.

 دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که به منظور حضور و سخنرانی در اجلاسیه بین‌المللی «مجاهدان در غربت» و نامگذاری ساختمان دانشکده فنی و مهندسی واحد دامغان به نام شهید مدافع حرم (هادی شجاع)، به شهر دامغان سفر کرده است، از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، مرکز تحقیقات پسته و مرکز تحقیقات تولیدی و فناوری داروهای گیاهی واحد دامغان بازدید کرد.

تصویر مطلب بازدید دکتر طهرانچی از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و مرکز تحقیقات پسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان

دکتر طهرانچی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشجویان و اعضای هیأت علمی واحد دامغان، از ربات مسیریاب دست‌ساز، پرینتر سه‌بعدی، کامپوزیت جایگزین بدنه پهپاد، اختراعات ثبت‌شده، مجلات علمی و پژوهشی و کتب آموزشی و دستاوردهای فرهنگی این واحد بازدید به عمل آورد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جریان این بازدید، گفت: با توجه به ظرفیت های واحد دامغان در حوزه های شیمی، زیست و داروسازی، زنجیره این علوم باید تکمیل شده و رشته های زیست و داروسازی به یکدیگر وصل شود.

مهندس احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس احمد صالحی آرا سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران، دکتر عبدالله خالصی دوست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و دکتر نعمت‌الله نعمتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان، دکتر طهرانچی را در این بازدید همراهی کردند.

همچنین مرکز تحقیقات تولید و فناوری گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح می شود.

سخنرانی در اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت، برنامه پایانی سفر یک‌روزه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به دامغان است.

به اشتراک بگذارید : | | |