شما اینجا هستید   |

    اخبار : تسهیل در فرآیند کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی/ پرداخت کارانه ویژه به کادر درمانی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه تسهیل در فرآیند کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه «تسهیل در فرآیند کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا» را به روسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با عنایت به ضرورت کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور تسهیل این فرآیند در مراکز درمانی دانشگاه، موارد زیر را ابلاغ کرد:

۱- کمیته کنترل بحران شیوع بیماری کووید ۱۹ در هر یک ­از مراکز درمانی دانشگاه به ریاست رئیس بیمارستان تشکیل شود.

۲- همچنین کمیسیون معاملات استان موظف است با تشکیل جلسات فوق‌العاده، تسهیل لازم در جهت تسریع انجام معاملات جهت تأمین اقلام ضروری جهت درمان، کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا تا سقف ریالی نصاب معاملاتی استان به عمل آورد. در مواردی که به تشخیص کمیته کنترل بحران بیمارستان، نیاز به ترک مناقصه موضوع بند ۱۰ ماده ۸ آیین‌نامه معاملات است، طبق تبصره بند ت ماده ۱۴ اساسنامه، اختیار رئیس دانشگاه در این موارد به رئیس استان تفویض می‌شود.

۳- به منظور قدردانی از زحمات کادر درمانی خدوم شاغل در مراکز درمانی دانشگاه آزاد اسلامی که نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به کووید ۱۹ اقدام می‌کنند، کارانه ویژه کادر درمانی که در ارتباط مستقیم با این بیماران هستند به میزان دو برابر محاسبه و پرداخت شود.

۴- رؤسای استان­‌ها علاوه بر اعتبار در نظر گرفته شده که برای تأمین ملزومات ضروری در نظر گرفته شده است، مسئولیت تامین اعتبارات لازم جهت اجرای این بخشنامه از منابع استانی را داشته و معاونان توسعه منابع سلامت واحدهای دانشگاهی مکلف به نهایت همکاری جهت تامین و تخصیص اعتبار و پشتیبانی لازم برای اجرای مصوبات کمیته مذکور هستند.

به اشتراک بگذارید : | | |