شما اینجا هستید   |

    اخبار : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از خبرگزاری مهر بازدید کرد
دکتر طهرانچی به مناسبت روز خبرنگار و عید سعید غدیرخم از بخش‌های مختلف خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گرامیداشت روز خبرنگار و عید سعید غدیرخم، پیش از ظهر امروز از خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز بازدید و با مدیرعامل، دبیران و خبرنگاران این مجموعه رسانه‌ای دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر علی سروری مجد مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها، دکتر فرزاد جهان بین سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی، رضا همدانچی مدیرکل روابط عمومی و یوسف قوچانی غروی قائم مقام و معاون اجرایی مرکز رسانه و نشر علمی، دکتر طهرانچی را در این بازدید همراهی کردند.

دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با محمد شجاعیان مدیرعامل گروه رسانه ای مهر با توجه به اهمیت علم، فرهنگ و اقتصاد به عنوان سه مولفه مورد تاکید مقام معظم رهبری، بر نقش رسانه‌ها با توجه به این سه حوزه تاکید کرد و گفت: خبرنگاران موفق در رسانه ها به دنبال انعکاس تصویر خوب و واقعی از جامعه هستند و در واقع خبرنگاران باید در انعکاس اخبار به سبک انقلاب اسلامی توجه ویژه داشته باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: مدارس ‌عالی مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی با مشارکت مجموعه رسانه‌ای خبرگزاری مهر می‌تواند در تربیت نیروی انسانی متخصص و انقلابی در حوزه رسانه ای مشارکت و هم افزایی داشته باشد.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی دو نهاد مهم و تاثیرگذار هستند و خوشحال می شویم که رسانه های این دو مجموعه با یکدیگر تعامل و همکاری نزدیک داشته باشند.

همچنین محمد شجاعیان مدیرعامل مجموعه رسانه‌ای مهر، دانشگاه آزاد اسلامی را جزو سرمایه های مهم کشور دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علم و فرهنگ کشور یک اتفاق تاثیرگذار است، به طوری که بسیاری از شهرها و شهرستان ها را با نام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی می‌شناسند.

مدیرعامل خبرگزاری مهر گفت: تلاش ما در این خبرگزاری در راستای امیدآفرینی به عموم مردم و جامعه است.

در ادامه این بازدید، رضا همدانچی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی از تعامل و همکاری نزدیک خبرگزاری مهر با دانشگاه آزاد اسلامی در تولید و انعکاس اخبار و فعالیت‌های دانشگاه قدردانی کرد.

دکتر طهرانچی در ادامه، ضمن بازدید از بخش های مختلف خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز، با اهدای شاخه گل به خبرنگاران، روز خبرنگار و عید سعید غدیرخم را تبریک گفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جریان این بازدید، به سوالات خبرنگاران حوزه دانشگاه خبرگزاری مهر پاسخ داد.

به اشتراک بگذارید : | | |