شما اینجا هستید   |

    اخبار : بازدید دکتر طهرانچی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از بخش‌های مختلف آموزشی و تحقیقاتی و دانشکده پزشکی واحد بین‌الملل قشم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه برنامه‌های سفر یک روزه خود به استان هرمزگان، عصر روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم از بخش‌های مختلف این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از بخش‌های سالن پراتیک پرستاری، سالن تشریح، آزمایشگاه‌های بافت شناسی، پاتولوژی، انگل شناسی و کلاس‌های آموزشی دانشکده پزشکی واحد بین‌المللی قشم بازدید کرد.

دکتر طهرانچی در ادامه بازدید یک ساعته خود که با همراهی مهندس احمد حیدری سخنگوی دانشگاه و معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی، دکتر احسان کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، دکتر مهدی دسینه رئیس واحد قشم انجام شد، از آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و آموزشی بیوشیمی، ایمونولوژی، فیزیولوژی، شیمی و نفت، کتابخانه و سایر بخش‌ها بازدید و بر بکارگیری تمامی امکانات و تجهیزات دانشگاهی و توان علمی و پژوهشی اعضای هیأت علمی و اساتید واحد قشم برای حل مشکلات و چالش‌های جزیره قشم و کمک به توسعه هوشمند منطقه‌ای تأکید کرد.

در این بازدید دکتر سعید آزادیان دبیر شورای گسترش، آمایش، برنامه‌ریزی و کارآفرینی، دکتر مهدی عباسی سرپرست مرکز عمرانی، املاک و مستغلات، مهندس سیدمحمدجواد صدری مهر مدیرکل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری نیز حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید : | | |