شما اینجا هستید   |

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س)، روز پرستار را به جامعه پرستاری کشور و پرستاران پرتلاش و خدوم خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

در متن پیام دکتر طهرانچی آمده است:

بسمه تعالی

با حمد و ستایش به محضر باری تعالی و درود بر پیامبر خاتم (ص) و اهل بیت کرامش که چراغ راه بشریت‏ اند.

ولادت با سعادت بانوی بزرگ اسلام، پرستار خوبی ها و ارزش‌های والای انسانی در واقعه عاشورا، بانوی صبر و فداکاری، حضرت زینب کبری (س) بر همه پرستاران، به ویژه پرستاران خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی مبارک باد.

بی شک پرستاران، جهادگران عرصه سلامت، سفیران ایثار و مجاهدت هستند که با اعتقادی راسخ در راه سلامت و درمان مردم از خودگذشتگی دارند. تلاش های شبانه‌روزی و بی‌دریغ پرستاران و کادر درمان در شرایط سخت اپیدمی ویروس کرونا مایه مباهات است و امیدوارم خداوند حافظ همه پرستاران و کادر درمان کشور باشد که خالصانه و فداکارانه در مسیر سلامت جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند.

باعث افتخار است که ۴۰ درصد از دانشجویان پرستاری کشور در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند که امیدوارم در کنار فراگیری دانش، تخصص و مسئولیت پذیری، به اخلاق الهی، ایثار، جهاد و منش پرستاری مزین شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی بیش از سه دهه است که در حوزه پزشکی عملکردی مسئولانه داشته و نقش موثری در ارتقای حوزه بهداشت و درمان کشور دارد؛ امیدوارم اقدامات صورت گرفته حوزه پزشکی دانشگاه، رویکردی نوین را به جهت ارائه خدمات بروز آموزشی و درمانی به جامعه داشته باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت ولادت فرخنده حضرت زینب (س)، توفیق روزافزون جامعه دلسوز پرستاری خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را از خداوند متعال مسئلت می کنم و امیدوارم این عزیزان در تمامی مراحل زندگی شاد، سربلند و سلامت باشند.

محمد مهدی طهرانچی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |