شما اینجا هستید   |

    اخبار : دیدار رئیس فدراسیون فوتبال با دکتر طهرانچی/ توافق جهت تأسیس دفتر مشترک «فوتبال دانش‌بنیان»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، به منظور ایجاد همکاری‌های فی‌مابین در جهت استفاده علمی از ظرفیت‌های رشته ورزشی فوتبال به عنوان یک پدیده ورزشی، اجتماعی و فرهنگی و امکانات موجود در دانشگاه آزاد اسلامی، دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار که در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، طرفین برای تأسیس دفتر مشترک با عنوان «فوتبال دانش‌بنیان» موافقت کردند.

براساس توافق صورت گرفته، ایجاد دفتر مشترک «فوتبال دانش‌بنیان»، امکان برنامه‌ریزی‌های مؤثرتری را با استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی فراهم خواهد کرد.

همچنین در این جلسه، امکان ایجاد دانشکده و مدارس عالی حرفه‌ای فوتبال در تهران و سایر استان‌ها با همکاری فدراسیون فوتبال و دانشگاه آزاد اسلامی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به موجب توافق به عمل آمده، مقرر شد کارگروهی به‌منظور بررسی امکان استفاده متقابل از ظرفیت‌های طرفین با هدف ارتقاء سطح فوتبال کشور با توجه به فراگیر بودن آن و با در نظر گرفتن جنبه‌های علمی و مهارتی، تشکیل شود تا کارشناسان دانشگاه آزاد اسلامی و فدراسیون فوتبال با هماهنگی و تبادل نظر، امکان همکاری در داخل یا خارج از کشور را مطالعه و زمینه عملی شدن آن را فراهم کنند.

به اشتراک بگذارید : | | |