شما اینجا هستید   |

    اخبار : جلسات دوره‌ای طهرانچی با دانشجویان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در هر ترم از دانشگاه یک بار با دانشجویان درباره مطالبات و کیفیت تحصیل به صورت میدانی جلسه خواهم گذاشت.

محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس افزود: دانشجویان دانشگاه آزاد این حق را دارند تا در هر ترم از دانشگاه مطالبات خود را مطرح  و درباره افزایش کیفیت تحصیل با رئیس دانشگاه به تبادل نظر بپردازند، در واقع دانشجویان که محور اصلی در محیط دانشگاه هستند باید در نیمی از فعالیت‌های دانشگاه دخالت موثر کنند.

وی دانشجویان را یکی از مهم ترین قشر جامعه علمی بر شمرد و ادامه داد: تا زمانی که من فرصت خدمت رسانی در دانشگاه را دارم با دانشجویان در هر ترم از دانشگاه جلسه خواهم گذاشت و برای بهبود وضعیت در امور مختلف دانشگاه از نظرات تک تک آنها استفاده خواهم کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  با اشاره به اینکه کارهای فرهنگی باید از درون دانشگاه ها آغاز شود، ادامه داد: علاوه بر تاثیر اساتید در انتقال علم اگر پیشرفت علمی در سطح دانشگاه اتفاق می افتد نشان از بالندگی و تلاش های فراوان دانشجوبان دارد که ما باید مسیر حرکت آنها را در رسیدن به پژوهش های مختلف علمی هموار کنیم. 

طهرانچی  اضافه کرد: دانشجویان جزو بهترین قشرجامعه علمی هستند و باید در ایجاد امکانات خدماتی و رفاهی در وضعیت مطلوبی به تحصیل بپردازند.

به اشتراک بگذارید : | | |