شما اینجا هستید   |

    اخبار : سال ۱۳۹۸ توجه ویژه ای به حوزه غذا و کشاورزی خواهیم داشت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برگزاری نمایشگاه هایی مانند فن بازار نشان می دهد انجام حمایت مناسب و زنجیره سازی توان‌ها می تواند منافع ملی کشور را در حد بسیاری تأمین کند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی امروز (یکشنبه ۱۴ بهمن ماه) از نمایشگاه فن‌بازار دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه این بازدید که حدود دو ساعت طول کشید، از ۴۳ غرفه مستقر و ۱۲۵ طرح و محصول ارائه شده از سوی ۵۰ واحد دانشگاه آزاد اسلامی، دیدن کرد و در گفت‌وگو با مسئولان غرفه ها در جریان روند تحقیقات و آخرین دستاوردها و محصولات قرار گرفت.

دکتر محمدمهدی طهرانچی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره برگزاری دومین نمایشگاه از سلسله فن بازارهای دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت کشاورزی و منابع طبیعی در نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: نمایشگاه بسیار خوبی بود؛ جایی که توان ها گرد هم می آیند باعث غرور است. برگزاری چنین نمایشگاه هایی نشان می دهد انجام حمایت مناسب و زنجیره سازی توان ها می تواند منافع ملی کشور را در حد بسیاری تأمین کند.

وی در خصوص حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی از دستاوردهای پژوهشی گفت: محصولات جالب بسیار زیادی در نمایشگاه دیدم. دانشگاه آزاد اسلامی حتما از طرح ها حمایت می کند. ما طرح ویژه بازمهندسی آموزش، پژوهش و خدمات فناوری در کشاورزی داریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان تصریح کرد: ان شاءالله سال ۱۳۹۸، سالی خواهد بود که ما توجه ویژه ای به حوزه غذا و کشاورزی خواهیم داشت.

به اشتراک بگذارید : | | |