شما اینجا هستید   |

    اخبار : افزایش ۴۰۰ هزارتومانی حقوق اعضای هیئت علمی در سال ۹۸/ جریمه تاخیر دفاع پایان نامه دانشجویان بخشیده شد

رئیس دانشگاه آزاد گفت: جریمه مالی تاخیر دفاع پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی بخشیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در حاشیه سومین کنگره کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره که امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران  با اشاره به بودجه دانشگاه آزاد اظهار کرد: در هفته های گذشته این موضوع به صورت مستمر مورد بررسی قرار گرفت و جلسه هیئت امناء هم درباره آن برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد ادامه داد: همانطور که از قبل اعلام شده بود در سال آینده دوره پنج ماه بودجه‌ای به علاوه دوره ای با آغاز سال تحصیلی جدید اهمیت داشت که در دوره پنج ماه سپرده دانشگاه آزاد نزد بانک ها به عنوان قرض‌الحسنه قرار می‌گیرد و بر مبنای آن تسهیلات به عنوان سرانه وام دانشجویی به دانشجویان متقاضی ارائه می‌شود.

سرانه وام دانشجویی به یک و نیم میلیون تومان افزایش می‌یابد

طهرانچی درباره سرانه وام های دانشجویی گفت: میزان این وام یک و نیم میلیون تومان در هر یک از واحدها افزایش پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: علاوه بر آن در سال تحصیلی جدید دانشجویانی که موفق نشده بودند از پایان نامه های خود دفاع کنند جریمه مالی نخواهند داشت و این جریمه بخشیده می شود.

وی افزود: برخی دانشجویان به دلیل دفاع نکردن از پایان نامه خود باید بخشی از شهریه ثابت را پرداخت می‌کردند که این موضوع اکنون بخشیده شده و دانشجویان تنها با پرداخت هزینه ترم می‌توانند درس خود را به پایان برسانند.

رئیس دانشگاه آزاد درباره میزان جریمه‌ها گفت: جریمه این دسته از دانشجویان حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان بود که از سوی دانشگاه بخشیده شد، همچنین کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه هم ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق خواهند داشت.

به اشتراک بگذارید : | | |