شما اینجا هستید   |

    اخبار : دیدار نوروزی دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی با مدیران و کارکنان دانشگاه آزاد
مراسم دیدار نوروزی مدیران و کارکنان سازمان مرکزی و روسای واحدهای استان تهران با رئیس هیات موسس و هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم دیدار نوروزی مدیران و کارکنان سازمان مرکزی و روسای واحدهای استان تهران با دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای هیات رئیسه دانشگاه، عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های اقتصاد دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم که از ساعت ۱۴ آغاز شد، دکتر ولایتی، دکتر طهرانچی، اعضای هیات رئیسه، رئیس و اعضای دفتر رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در فضایی صمیمانه با مدیران، کارکنان و روسای واحدهای استان تهران دیدار و گفت‌وگو و با تبریک سال نو، سالی پر از موفقیت و شادکامی برای هم آرزو کردند.

رئیس هیات موسس و هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این دیدار صمیمانه با آرزوی سالی پربار و سرشار از موفقیت و سلامتی برای مدیران، کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان این دانشگاه، بر تلاش روزافزون برای تحقق شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال «رونق تولید ملی» نامگذاری شده، تاکید و از خانواده دانشگاه آزاد اسلامی برای تلاش در جهت اعتلاء و نقش آفرینی هر چه بیشتر دانشگاه در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی قدردانی کردند.

به اشتراک بگذارید : | | |