شما اینجا هستید   |

    اخبار : دشمنان تحمل پیشرفت علمی ایران را ندارند/ اگر سپاه نبود امنیت در منطقه وجود نداشت

دکتر طهرانچی گفت: اگر سپاه نبود، کشور نبود و امنیتی در منطقه حاکم نمی‌شد، استقلال از بین می‌رفت و تفکر جاهلان بر منطقه حاکم می‌شد.

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در همایش “من هم یک سپاهی ام” اظهار کرد: دشمنان می‌دانند برای سیطره کامل بر جهان تنها مانعی به نام انقلاب اسلامی ایران و رهبری امام خامنه‌ای پیش پای آنهاست و من معتقدم که سپاه از نظام اسلامی و انقلاب صیانت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی (ره) در زمان جنگ سرد، ایران اسلامی را به کشوری تبدیل کرده است که تمام جهان به آن دل بسته‌اند،‌ ادامه داد: خیلی سریع استقلالی در کشور بر پایه مردم سالاری دینی به وسیله امام خمینی پایه گذاری شد و این حرکت نوین انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی در حال حرکت است و این مسئله برای دنیای سلطه‌گر به هیچ عنوان قابل تحمل نیست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: مرجعیت علمی به وسیله دانشمندان ایران در حال تشکیل است و این افراد به ندای رهبر لبیک گفته‌اند؛ موضوعی که در مجلات بین‌المللی در سال ۲۰۰۵ به چاپ رسیده است.

تهرانچی تاکید کرد: دشمنان به قدرت تمدن اسلامی واقف هستند؛ آن‌ها معتقدند تمدن اسلامی خطرناک است و باید با تهدید و ایجاد آسیب‌های سیاسی با آن مقابله کرد، به همین دلیل اولین بار دانشگاه‌های ما را در لیست تحریم خود قرار دادند به طوری که طی یک دیدار من با سفیری این مسئله را متذکر شدم، امروزه دانشمندان ما را بدون برگزاری دادگاه و محکومیت آن‌ها در لیست تحریم قرار می‌دهند.

پیشرفت علمی ایران  عرصه را بر دشمنان تنگ کرده است

وی با اشاره به اینکه پیشرفت علمی در کشورمان عرصه را برای دشمنان انقلاب تنگ کرده است، ادامه داد: رهبری و مردم در کشورمان مانند نهالی هستند که سپاهیان سبز پوش، سبزی این نهال را ایجاد کرده‌اند، به نظرم اگر سپاه نبود کشور نبود و امنیت در منطقه وجود نداشت، اگر سپاه نبود استقلال کشور از بین می‌رفت و عصبیت جاهلیت و تفکر جاهلان بر منطقه حاکم می‌شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: آن‌هایی که داعشیان را در منطقه تروریست نمی‌دانند در قرن بیست و یکم افرادی که بچه‌های مردم را از موشک و سلاح آمریکایی‌ها در امان نگه داشتند، به خاطر تفکر غلط جاهلان جزو لیست تروریست قرار گرفته‌اند و این ادبیات غلط به خاطر تنگ آمدن نظام سلطه از ایران اسلامی است و به همین علت به هجو گویی روی آورده‌اند.

سپاه نجات بخش مردم است

وی ادامه داد: همه در این منطقه دیده‌اند و به یقین رسیده‌اند که سپاه تروریست نیست، بلکه نجات بخش مردم است و همواره از سپاه به عنوان یک نجات بخش در منطقه صحبت می‌شود.

تهرانچی با اشاره به انتظار برای ظهور حضرت مهدی (ع)، ادامه داد: منتظر واقعه باید امید را در بین مستضعفان روشن کند و انتظار پاسخی جز اتهامات گزافه گویی تحریم‌ها ندارد و من معتقدم که سپاهی یک منش و روش است.

همه ما ایرانیان یکپارچه یک سپاهی هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سپاهی بر پای انقلاب ایستاده است و همه ما ایرانیان یکپارچه یک سپاهی هستیم، افزود: فرقی نمی‌کند که ما ایرانیان در چه لباسی مشغول به خدمت هستیم، اگر پای نظام و انقلاب ایستاده‌ایم یعنی مستوجب اتهامات گزاف و این‌چنینی هستیم و امروز از اینکه می‌گوییم که همه ما سپاهی هستیم باید به خود افتخار کنیم.

تهرانچی ادامه داد: در پل دختر خانه‌های زیادی از بین رفته، اما مردم آن‌ها همگی از سپاه به خاطر انجام کار‌های درخشان تشکر می‌کنند و در سفری که من به شهر پل‌دختر داشتم بار‌ها مردمان این منطقه به من گفته‌اند که همه چیزمان فدای رهبری است.

وی افزود: سپاه امیدی را در منطقه و کشور ایجاد کرده و استقلال را در کشور حکم فرما کرده و بدیهی است که دشمن برنمی‌تابد که پول زیادی از کشتن افراد به وسیله بمب‌های هسته‌ای به دست آورده است و با آنکه با حاکمیت لیبرالیسم یک تفکر بی خدایی را بر عالم حاکم کرده نمی‌تواند تحمل کند که نظام جمهوری اسلامی جلوی آن‌ها ایستاده است.

عمل کرد دشمن نشان می‌دهد ما در راه راست حرکت می‌کنیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: اگر دشمنان ما را تحریم نمی‌کردند و دانشمندان را به شهادت نمی‌رساندند ما باید شک می‌کردیم که راهمان کج شده است و من معتقدم که عمل کرد دشمن و فرعون زمان نشان می‌دهد که ما در راه راست حرکت می‌کنیم.

طهرانچی افزود:‌ نظام ایالت متحده و تمدن غرب بداند که جمهوری اسلامی ایران به زعامت رهبری عزیز داعیه تمدن نوین اسلامی است و تار‌هایی مانند تار عنکبوت شما را در هم می‌کند و از بین می‌برد.

به اشتراک بگذارید : | | |