شما اینجا هستید   |

    اخبار : پیوستن دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی به پویش ملّی حمایت دانشگاهیان ایران از سیل زدگان کشور

دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و امنا و دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با امضای تابلوی پویش ملّی حمایت دانشگاهیان ایران از سیل زدگان کشور، به این پویش پیوستند.

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، امروز سالن شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی شاهد حضور پرشور استادان، نخبگان، مسئولان، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه بود تا در حضوری حماسی، ضمن پاسداشت رشادت ها و خدمات سپاه پاسداران در طول جنگ تحمیلی و سالهای پس از آن و محکوم نمودن اقدام نامتعارف و سخیفانه رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی، اعلام کنند که به یاری هموطنان آسیب دیده از حادثه سیل اخیر خواهند شتافت.
در این همایش که سردار فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز حضور داشت،  علی اکبر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و امنا و محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با رونمائی و امضای تابلوی پویش ملّی حمایت دانشگاهیان ایران از سیل زدگان کشور که طی روزهای گذشته و به همت سازمان بسیج اساتید کشور راه اندازی شده است، با اختصاص حداقل یک روز حقوق خود به سیل زدگان کشور، به این پویش پیوستند.
جمعی از معاونان دانشگاه آزاد اسلامی نیز با امضای تابلوی پویش حمایت دانشگاهیان از سیل زدگان، موافقت خود را با کسر حداقل یک روز از حقوق خود برای کمک به سیل زدگان کشور اعلام کردند.
سازمان بسیج اساتید کشور طی روزهای گذشته با دعوت از استادان برجسته دانشگاه از سلیقه ها و طیف های مختلف کشور، “پویش ملّی حمایت دانشگاهیان ایران از سیل زدگان کشور” را با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی و جهت جبران بخشی از خسارات ناشی از سیل و در حرکتی خیرخواهانه و خداپسندانه، همه استادان و دانشگاهیان کشور را به این پویش دعوت کرد که دانشگاهها و طیف های مختلف استادی و دانشگاهی طی روزهای اخیر از آن استقبال کرده و اعلام کرده اند که به این پویش خواهند پیوست.
روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور همچنین اعلام کرد دفاتر کانون های بسیج اساتید در دانشگاههای سراسر کشور آماده اند تا پیوستن استادان دانشگاه و فرهیختگان دانشگاهی به این پویش را ثبت کنند.

به اشتراک بگذارید : | | |