شما اینجا هستید   |

    اخبار : ادای احترام دکتر طهرانچی به مقام شهید همت و شهدای دفاع مقدس شهرضا
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از ورود به شهرضا با حضور در مزار شهدای این شهرستان، ضمن زیارت مرقد مطهر امامزاده شاه‌رضا، به مقام شامخ شهید همت و شهدای این شهر ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان(خوراسگان) از مرکز تحقیقات بذر این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سفر به استان اصفهان و در بدو ورود به شهرضا، با حضور در مزار شهدای این شهرستان، ضمن زیارت مرقد مطهر امامزاده شاه‌رضا، به مقام شامخ شهید حاج محمدابراهیم همت و شهدای آرمیده در گلزار شهدای این شهر ادای احترام کرد.

دکتر طهرانچی از شرکت صنعتی نشاء جنوب، مزرعه تحقیقاتی کشت گیاهان دارویی، شرکت دانش‌بنیان فناوران شیمی سپاهان و شرکت دانش بنیان شوکا شیمی بازدید خواهد کرد و در جلسه تخصصی معرفی توانمندی‌ها و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا حضور خواهد یافت.

بازدید از مجموعه مدارس و دبیرستان دخترانه سمای واحد شهرضا از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به استان اصفهان است.

دکتر بابک نگاهداری سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری، دکتر اردکانی و دکتر محمدعلی باغستانی مجریان طرح بازمهندسی نظام آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری علوم کشاورزی و منابع طبیعی و دکتر سعید آزادیان دستیار ویژه رئیس دانشگاه، دکتر طهرانچی را در این سفر همراهی می‌کنند.

به اشتراک بگذارید : | | |