شما اینجا هستید   |

    اخبار : دانشگاه آزاد اسلامی افتخار دارد که حامی ورزش بانوان است

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، نایب قهرمانی تیم بانوان بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات بسکتبال دانشجویان آسیا را تبریک گفت.

در ابتدای پیام دکتر طهرانچی آمده است: کسب عنوان باارزش و افتخارآمیز نایب‌قهرمانی مسابقات بسکتبال دانشجویان آسیا-۲۰۱۹ توسط تیم بانوان دانشگاه آزاد اسلامی، شایستگی و آینده روشن ورزشکاران را به رخ کشید.

دکتر طهرانچی در ادامه پیام خود به بلندقامتان دانشگاه آزاد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی افتخار دارد که حامی ورزش بانوان است و به تعداد تیم های ورزشی برادران، تیم­‌های ورزشی بانوان در عرصه‌های مختلف فعالیت دارند و همواره در مسابقات ملی و بین‌المللی سهم به‌سزایی در توسعه ورزش داشته‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در انتهای این پیام خاطر نشان کرد: این افتخار را به بازیکنان، مربیان و دست‌اندرکاران تیم بانوان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و شادباش می‏ گویم و از خداوند منان، سلامتی و موفقیت مستمر ورزشکاران و تیم‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه بانوان ورزشکار را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی خواستارم.

به اشتراک بگذارید : | | |