شما اینجا هستید   |

    اخبار : بازدید دکتر طهرانچی از بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی در ادامه سفر به استان‌های شمالی کشور پس از سفر به استان گلستان به مازندران رفت و در واحد قائم‌شهر حضور یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز پس از شرکت در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از محل احداث مجتمع گردشگری این واحد دانشگاهی بازدید و پیشنهاداتی برای ساخت این مجتمع و نوع کاربری آن ارائه کرد.

بازدید دکتر طهرانچی از بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر

 

 

طهرانچی با حضور در مجتمع کشت و صنعت شهید مدافع حرم محمد بلباسی از استخر ماهی، سالن‌های طیور، سالن چند منظوره ورزشی بازدید کرد و پس از آن در جلسه دو ساعته با مدیران گروه و اساتید حوزه کشاورزی به بیان برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد تحول در کشاورزی پرداخت.

وی همچنین با همراهی حسین منصوریان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، سعید آزادیان دستیار ویژه رئیس دانشگاه، محمدعلی باغستانی مجری طرح بازمهندسی نظام آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری علوم کشاورزی و منابع طبیعی و علیرضا طاهری‌زاده مدیر کل پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز رشد واحدهای فناور و کارگاه طراحی و تولید پوشاک واحد قائم‌شهر بازدید به عمل آورد.

به اشتراک بگذارید : | | |