شما اینجا هستید   |

    پیام ها و یادداشت : دکتر طهرانچی روز کارمند را به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، روز کارمند را به کارکنان دانشگاه آزاد تبریک گفت.

در متن پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

بسمه تعالی

چهارم شهریور، روز کارمند را به کارکنان خدوم و دلسوز خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت می‌گویم.

دانشگاه آزاد اسلامی به پشتوانه نیروی انسانی متعهد و متخصص خود توانسته طی چهار دهه فعالیت، نقشی مؤثر و کارآمد در عرصه آموزش عالی داشته باشد که بی‌گمان مرهون ممارست کارکنان عزیز، در کنار سایر ارکان و بخش‌های دانشگاه برای به بار نشستن میوه این شجره طیبه است.

روز کارمند فرصت مناسبی است تا از زحمات و تلاش‌های صادقانه همکاران گران‌قدر تشکر و قدردانی کنم که حقیقتاً نقش مهم و مؤثری در پیشرفت و توسعه علمی دانشگاه ایفا می‌کنند و حفظ کرامت انسانی آنان را وظیفه خود می‌دانم و اعتقاد دارم حمایت از نیروی انسانی کارآمد، یکی از پایه‌های موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی است.

امیدوارم بتوانیم با تلاشی مضاعف و اراده‌ای منسجم، در مسیر تحقق اهداف و برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی قدم‌های مؤثر برداریم که مطمئناً در رسیدن به نقطه مطلوب‌تر و ارتقای وضعیت معیشتی کارکنان اثرگذار خواهد بود.

این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان معزز رجایی و باهنر و تبریک مجدد روز کارمند به همه همکاران گرامی، برای آنان از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامتی، بهروزی و موفقیت روزافزون دارم.

محمد مهدی طهرانچی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |