شما اینجا هستید   |

    دیدگاه ها : نیازمند شبکه سازی جدی برای اتصال اربعین به ظهور امام زمان(عج) هستیم
نیازمند شبکه سازی جدی برای اتصال اربعین به ظهور امام زمان(عج) هستیم
دکتر طهرانچی در دیدار با دانشجویان در کربلای معلی:

نیازمند شبکه سازی جدی برای اتصال اربعین به ظهور امام زمان(عج) هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر بخواهیم اربعین به ظهور امام زمان(عج) متصل گردد، به شبکه سازی بسیار جدی نیازمند هستیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با دانشجویان مسلمان در کربلای معلی، با بیان اینکه دین اسلام، دین خاتم است، گفت: این دین باید توسط انسان کامل اداره شود و جامعه و تمدن اسلامی به وجود آید.

وی با تأکید بر اینکه امیرالمومنین(ع) الگویی از انسان کامل است، اظهار داشت: انتظار، بخشی از دین خاتم است و اگر انتظار رخ ندهد جلوه تمدنی دین خاتم عرضه نشده است. معتقدیم امامی از فرزندان فاطمه زهرا(س) خواهد آمد و جامعه اسلامی را تشکیل می‌دهد.

دکتر طهرانچی با اشاره به قیام امام حسین (ع) خاطرنشان کرد: این امام بزرگوار خون خود را داد تا جهانیان را از جهالت و سرگردانی نجات دهد. پیام عاشورا زنده و پایدار است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ما در برابر اربعینی که امام حسین(ع) ساخته باید انجام وظیفه کنیم، گفت: دانشمندان غرب همه به دنبال کشف فلسفه اربعین هستند. اربعین می تواند تمدن غرب را بشکند. تمدن غرب چون در ضلالت است، شکننده است.

وی با تأکید بر اینکه جریان‌سازی اربعین نیازمند گفتمان‌سازی است، گفت: در شبکه‌سازی این جریان ضعیف عمل کردیم. در اربعین حضور حداکثری مردم لازم است.

دکتر طهرانچی تأکید کرد: اگر بخواهیم اربعین به ظهور امام زمان (عج) متصل گردد، به شبکه‌سازی بسیار جدی نیازمند هستیم. باید در مقابل شبکه‌سازی دشمن یک شبکه اربعین ایجاد کنیم که زمینه‌ساز و مقدمه ظهور امام زمان (عج) شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: حرکت های دانشجویی، همیشه مبارک و تأثیرگذار است.

وی در پایان از حضور در کربلای معلی و جمع دانشجویان ابراز خرسندی کرد.

به اشتراک بگذارید : | | |