شما اینجا هستید   |

    اخبار : واگذاری امور آفرینش‌های هنری پیرامون زندگی و شهادت سردار سلیمانی به دانشگاه استاد فرشچیان
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با پیامی به دکتر نامور مطلق، انجام امور آفرینش های هنری پیرامون زندگی و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را به دانشگاه استاد فرشچیان واگذار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی خطاب به دکتر بهمن نامور مطلق سرپرست دانشگاه هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد فرشچیان، انجام امور آفرینش های هنری با محوریت نگارگری، نقاشی و خوشنویسی پیرامون زندگی، ابعاد شخصیتی، اثرات و برکات سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همچنین آثار شهادت آن قهرمان گفتمان مقاومت در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی را به دانشگاه هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد فرشچیان محول کرد.

در متن پیام دکتر طهرانچی آمده است:

جناب آقای دکتر بهمن نامور مطلق

سرپرست دانشگاه هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد فرشچیان

با سلام و احترام؛

با عنایت به عروج عرفانی سردار رشید سپاه اسلام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و خلق حماسه ای بزرگ توسط مردم عزیز ایران، انجام امور آفرینش های هنری با محوریت نگارگری، نقاشی و خوشنویسی پیرامون زندگی، ابعاد شخصیتی، اثرات و برکات آن سردار شهید و همچنین آثار شهادت آن قهرمان گفتمان مقاومت در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی را به آن دانشگاه واگذار می گردد.

لازم است دبیرخانه ای در دانشگاه استاد فرشچیان ایجاد و کلیه اقدامات هنری با محوریت و هدایت آن دبیرخانه و استفاده از توانایی های کلیه واحدهای هنر دانشگاه آزاد اسلامی، خصوصاً استان تهران و جامعه هنری به گونه ای برنامه ریزی گردد تا نتایج آن تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ قابل عرضه به جامعه باشد.

امید است حرکت های بزرگ و با برکتی در حفظ و گسترش ارزش های علمی و معنوی و در شأن سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید : | | |