شما اینجا هستید   |

    اخبار : دکتر طهرانچی از مدافعان سلامت بیمارستان فرهیختگان تقدیر کرد
دکتر طهرانچی از مدافعان سلامت بیمارستان فرهیختگان تقدیر کرد
در نامه ای به رئیس و معاون اجرایی بیمارستان فرهیختگان

دکتر طهرانچی از مدافعان سلامت بیمارستان فرهیختگان تقدیر کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در نامه هایی جداگانه به رئیس و معاون اجرایی بیمارستان فرهیختگان از مدافعان سلامت بیمارستان فرهیختگان در مبارزه با کرونا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نامه هایی جداگانه به دکتر حمیدرضا غلامرضایی رئیس بیمارستان فرهیختگان و دکتر اباسط میرزایی معاون اجرایی بیمارستان فرهیختگان از مدافعان سلامت بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر کرد.

در متن پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

«دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی در طول حیات خود، نقش ارزنده ای در تأمین نیروی انسانی موردنیاز نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران داشته است. در این عرصه بحران جهانی بیماری کویید ۱۹، بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی با بهره‌مندی از دانش اعضای هیأت علمی، مدیران و کارکنان متعهد و کارآمد خود، در ارائه خدمات درمانی به مبتلایان به کرونا ویروس خوش درخشیدند.

اینجانب بر خود فرض می دانم از زحمات و تلاش صادقانه جنابعالی و مدافعان سلامت که با ایثار و جانفشانی شبانه‌روزی از پرچمداران عرصه خدمت بودید، کمال تشکر و قدردانی را بنمایم و امیدوارم با اتکال به پروردگار متعال، در نهادینه‌سازی سرآمدی از مدیریت متعالی بیمارستان جهت ارائه خدمت به مردم کشور عزیزمان با خلاقیت، پژوهش، نوآوری و همگرایی، صداقت و شجاعت موفق باشید.

محمدمهدی طهرانچی»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |