شما اینجا هستید   |

    اخبار : تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بانک صادرات ایران امضا شد
تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بانک صادرات ایران امضا شد
در راستای اعطای تسهیلات به اساتید،کارکنان و دانشجویان

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بانک صادرات ایران امضا شد

دانشگاه آزاد اسلامی و بانک صادرات ایران در راستای گسترش همکاری و ارائه انواع خدمات بانکی و مالی و پرداخت تسهیلات اعتباری به اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط ‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر حجت‌الله صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران در راستای گسترش همکاری‌های دوجانبه و ارائه انواع خدمات بانکی و مالی و پرداخت تسهیلات به اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

بر اساس این تفاهم‌نامه، افتتاح حساب، ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک، صدور کارت هوشمند چند منظوره ویژه، ایجاد گیشه، باجه و نصب دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروش، نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار و سامانه‌های نظارتی مربوط به مدیریت عملیات بانکی دانشگاه آزاد اسلامی مورد توافق قرار گرفت.

در این تفاهم‌نامه همچنین، پرداخت تسهیلات اعتباری و مرابحه به اعضای هیات علمی و کارمندان، تسهیلات دانشجویی، خدمات سرمایه‌گذاری و تامین سرمایه، تسهیلات پروژه‌های ساختمانی و خرید تجهیزات و خدمات ارزی و ریالی در دستور کار قرار گرفت.

بر اساس این تفاهم‌نامه، بانک صادرات ایران به دانشجویان مقطع کاردانی تا سقف ۴۰ میلیون ریال تسهیلات کمک هزینه شهریه خواهد کرد.

این تسهیلات که در قالب مرابحه ارائه می‌شود، برای دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال و دانشجویان مقطع دکتری تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال خواهد بود.

به اشتراک بگذارید : | | |