شما اینجا هستید   |

    اخبار : رئیس ستادکل نیروهای مسلح از دکتر طهرانچی و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر کرد
سردار کارگر با اهدای لوحی از سوی رئیس ستادکل نیروهای مسلح به دکتر طهرانچی، از تلاش های دانشگاه آزاد اسلامی در ترویج و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مقاومت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی در سازمان مرکزی برگزار شد، لوح تقدیری از سوی سرلشگر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح به دکتر طهرانچی اهدا کرد که در آن، از دکتر طهرانچی و دیگر مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی برای تلاش در ترویج و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مقاومت و به ویژه ارائه درس آشنایی با دفاع مقدس، تشکر و قدردانی شده است.

متن لوح رئیس ستادکل نیروهای مسلح به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محدمهدی طهرانچی

ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی و عضو هیأت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس

با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد(ص) و اهدای سلام

با احترام در اولین توصیه از هفت توصیه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، به قدرت علم و پژوهش و تأثیر شگرف آن در عرصه های مختلف تأکید شده است.

آموزه ها، تجارب، مبانی علمی و دستاوردهای دوران دفاع مقدس و مقاومت، توانایی آن را دارد که علاوه بر دانایی، توانایی جوانان و نسل های آینده ایران اسلامی را در جهت تمدن سازی اسلامی همراهی کند.

از جنابعالی، جناب آقای دکتر بیژن رنجبر و مسئولان محترم آن دانشگاه که با تفکر انقلابی و مدیریت جهادی در جهت ترویج و نشر ارزش های دفاع مقدس و مقاومت تلاش نموده و به ویژه درس آشنایی با دفاع مقدس را برای کلیه دروس اختیاری به عنوان الزامی ابلاغ نمودید، تشکر و قدردانی می نمایم.

از خداوند متعال عافیت و عاقبت بخیری را برای کلیه خدمتگزاران انقلابی و ولایی آن دانشگاه خواهانم.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح

سرلشکر پاسدار محمد باقری

به اشتراک بگذارید : | | |