شما اینجا هستید   |

    اخبار : نظام های آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه شده است
نظام های آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه شده است
دکتر طهرانچی در جلسه هیأت امنای فارس:

نظام های آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه شده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هجدهمین جلسه هیأت امنای استان فارس گفت: نظامهای آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه شده و شفاف‌سازی در تمام حوزه‌های دانشگاه صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد شیراز، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هجدهمین جلسه هیأت امنای استان فارس که روز گذشته در واحد شیراز برگزار شد، با اشاره به سامانه‌های یکپارچه آموزشی و پژوهشیار، گفت: در این سامانه‌ها همه چیز قابل ردیابی و جستجو است.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز با توجه به اینکه در سامانه پژوهشی دانشگاه پایان‌نامه‌ها از ابتدا تا انتها بارگذاری می‌شود، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان می‌توانند با توجه به مشکلات منطقه، از ظرفیت این پایان‌نامه‌ها استفاده کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: نگاه دانشگاه آزاد اسلامی به جلسات هیأت امنا، تقویت هیأت‌های امنای استانی است و در این جلسات ارتباط بیشتر با اعضای هیأت امنا مورد توجه قرار می‌گیرد.

دکتر طهرانچی با بیان اینکه نظامات آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه شده است، گفت: با بکارگیری سامانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی، شفاف‌سازی در تمام حوزه‌های این دانشگاه صورت می‌گیرد.

عبدالرضا قاسم‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس نیز در این جلسه، از اقدامات صورت‌گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در حوزه تجاری‌سازی و اشتغال و همچنین جلوگیری از مهاجرت و خروج ارز از کشور، تقدیر و تشکر کرد.

وی ادامه داد: با وحدت و همدلی که در سطح استان فارس برقرار است، سعی می‌شود از ظرفیت‌ها و پتانسیل دانشگاه‌ها بخصوص دانشگاه آزاد اسلامی استفاده شود.

قاسم‌پور مشارکت دانشگاهیان استان در بحث رونق تولید، جهش تولید، اقتصاد مقاومتی و… را خواستار شد و گفت: اولویت‌های پژوهشی استان، محیط زیست و رونق تولید است و با توجه به شرایط امروز، بحث سلامت و اقتصاد نیز در اولویت قرار دارد و لازم است آمایش سرزمین در حوزه آموزش عالی مورد توجه قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس خاطرنشان کرد: باید مأموریت دانشگاه‌ها در حوزه مدیریت جهادی و اهمیت دادن به جوانان را مهم قلمداد کنیم و دانشگاه‌ها تمام توان و تلاش خود را در حوزه کارآفرینی و ورود جوانان به بازار کار به کار گیرند. همچنین توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی، توجه به پژوهش و مراکز رشد باید مورد توجه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه قرار گیرد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی گام‌های بلندی در تحقق برنامه‌های استان برداشته و در بحث کرونا اقدامات خوبی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در استان فارس و به خصوص درخصوص برگزاری امتحانات مجازی برداشته شد. از این رو از همکاری دکتر طهرانچی با استانداری فارس در تمام زمینه‌ها تشکر و قدردانی می‌کنم.

در این جلسه، اصول کلی بودجه سال مالی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به تأیید و تصویب اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس رسید و در ادامه، اعضا نظرات و پیشنهادات خود را به سمع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر حاضران رساندند.

به اشتراک بگذارید : | | |