شما اینجا هستید   |

    اخبار : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فرا رسیدن روز پزشک را تبریک گفت
دکتر طهرانچی با صدور پیامی فرا رسیدن روز پزشک را به جامعه پزشکی ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی روز پزشک را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

“با حمد و ستایش به محضر باری تعالی و درود بر پیامبرخاتم (ص) و اهل بیت‏ کرامش ‏که چراغ راه بشریت‏ اند”.

یکم شهریور، زادروز حکیم و دانشمند نامی، شیخ وارسته بوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی ایران و به ویژه پزشکان دلسوز، متعهد و زحمتکش این حوزه در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت می گویم.

روز پزشک، زمان مناسبی است تا قدردان زحمات و ممارست های افرادی باشیم که حقیقتاً نقش بی بدیلی در حفظ و ارتقای سلامت جسمی و روانی مردم دارند و همین امر سبب گشته تا به پشتوانه تخصص و دانش جامعه پزشکی، موضوع سلامت به عنوان یکی از شاخص های مهم در زندگی فردی و اجتماعی شناخته شود.

امروز که کشورهای زیادی به دلیل شیوع ویروس کرونا درگیر این پاندمی شده اند، جایگاه محوری حافظان سلامت بیش از پیش نمایان می شود و به واقع پزشکان، پرستاران و کادر درمانی را باید مدافعان سلامت و حافظان امنیت بهداشت عمومی در خط مقدم مقابله با این پاندمی خطرناک بنامیم؛ ضرورت دارد از تلاش های خستگی ناپذیر و ایثار جامعه پزشکی تشکر داشته باشیم و یاد و خاطره شهیدان راه سلامت را گرامی می داریم.

باعث افتخار است که بیش از سه دهه، متخصصان دانشگاه آزاد اسلامی، توانایی و قدرت علمی و عملی خود را در مسیر توسعه سلامت و آموزش نیروی انسانی شایسته به منصه ظهور رساندند و در راه مبارزه با بیماری ویروس کرونا تمامی ظرفیت علمی، پزشکی، تحقیقاتی و دانش بنیان برای عبور از این بحران را به کار گرفتند.

در این راه مجموعه درمانی و علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور به کمک سیستم بهداشت و درمان کشور آمد و پذیرای بیماران مبتلا به کرونا شد که جا دارد از زحمات گرانقدر و فداکارانه همه دست اندرکاران علوم پزشکی دانشگاه و همکاران گرامی در واحدهای دانشگاهی به جهت خدمت رسانی در زمینه مقابله با بیماری کرونا تشکر و قدردانی کنم.

امید است با اقدامات صورت گرفته، شاهد پیشرفت و ارتقای سطح کیفی وکمی خدمات حوزه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی باشیم که این امر با برنامه ریزی، آینده نگری، نیازسنجی و اراده همکاران این حوزه در تربیت نیروی انسانی کارآمد، با دانش و متعهد میسر خواهد شد.

ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) روز پزشک را به همه اعضای خدوم این حوزه در دانشگاه آزاد اسلامی تبریک می‏گویم و امیدوارم این عزیزان همچون گذشته با تاسی از مکتب اباعبدالله الحسین (ع) در راه خدمت به مردم شریف ایران از هیچ کوششی دریغ نداشته باشند؛ برای همه آنان از درگاه حضرت حق، عزت، سلامتی و توفیق روز افزون مسالت دارم.

محمدمهدی طهرانچی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |