شما اینجا هستید   |

    اخبار : دکتر طهرانچی روز کارمند را به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، فرا رسیدن روز کارمند را به کارکنان این دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، روز کارمند را به کارکنان خدوم دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

در متن پیام دکتر طهرانچی آمده است:

بسمه تعالی

“با حمد و ستایش به محضر باری تعالی و درود بر پیامبرخاتم(ص) و اهل بیت‏ کرامش ‏که چراغ راه بشریت‌‏اند”.

ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، روز کارمند را به کارکنان خدوم و به ویژه همکاران زحمتکش و دلسوز خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت می‏‌گویم.

روز کارمند، فرصت مناسبی به منظور تجلیل از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر افرادی است که بی ادعا و متعهدانه عرصه خدمت‌رسانی را معنا بخشیده‌اند و اخلاص عمل آنان طی سال‌های فعالیت می‏‌تواند مبنا و الگوی رفتاری برای دیگران باشد، زیرا گشایش از مشکلات انسان‌ها موجب آرامش جامعه می شود و جامعه به سمت تعالی حرکت خواهد کرد. در این راستا نیروی انسانی متخصص و کارآمد یکی از پایه‌های مهم و اثرگذار در موفقیت نهاد و موسسات مختلف به شمار می آید و توجه مستمر به نیازهای مادی و روحی آنان، تأثیر به سزایی در پیشرفت و پویایی هر مجموعه ای خواهد داشت.

باعث افتخار است که دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه آموزش عالی کشور، امروز به عنوان یک نهاد اثرگذار و قابل اتکا شناخته می شود و مسلماً این موفقیت حاصل تلاش و زحمات کارکنانی است که در رشد و توسعه این مجموعه بی‌نظیر و فراگیر، نقش به سزایی داشته اند و ضرورت دارد قدردان کوشش این عزیزان باشیم که تلاش کل مجموعه، ارتقای برند و کیفیت دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی زمینه‌ها را به همراه داشته است.

روز کارمند فرصت مناسبی است تا از زحمات و تلاشهای صادقانه همکاران گرانقدر تشکر و قدردانی داشته باشم که حقیقتاً نقش مهم و موثری در پیشرفت و توسعه علمی دانشگاه ایفا می کنند و حفظ کرامت انسانی آنان وظیفه مسئولان دانشگاه است و اعتقاد دارم حمایت از نیروی انسانی، یکی از پایه های موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.

طی چند ماه اخیر که کشورمان درگیر مقابله با ویروس کرونا شده است، دانشگاه آزاد اسلامی تمام ظرفیت علمی، آموزشی، پزشکی، تحقیقاتی و دانش بنیان خود را برای عبور از این بحران به کار گرفته و در بخش آموزشی نیز علیرغم سختی‌هایی که با آن مواجه بود، توانست در اقدامی ارزشمند و به جهت حفظ سلامت دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان، سیستم آموزش آنلاین را در سراسر کشور راه اندازی کند که در مجموع می توان نتیجه کار را مطلوب ارزیابی کرد.

جا دارد از زحمات همه دست اندرکاران این امر تشکر کنم. متأسفانه در این ایام، برخی همکاران گرانقدر بخش درمانی دانشگاه و همچنین جمعی از کارکنان و اعضای هیات علمی را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست دادیم؛ یاد همه آنان را گرامی می دارم و از خداوند متعال برای آن عزیزان رحمت واسعه و برای خانواده‌ه‏ایشان آرزوی صبر و سلامتی دارم.

از مسئولان و دست اندرکاران معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه انتظار می رود در این شرایط سخت اقتصادی و در راستای تکریم کارکنان خدوم دانشگاه، برنامه‏‌ریزی هدفمندی به جهت تعالی نیروی انسانی، تقویت امور معیشتی و رفاهی داشته باشند تا این عزیزان با روحیه‌ای شاد و پرنشاط در محیط کار خود حاضر باشند.

امیدوارم بتوانیم با تلاشی مضاعف و هم‌افزایی بیشتر در مسیر تحقق اهداف و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی اقدامات نتیجه‌بخشی انجام دهیم که مطمئناً در رسیدن به نقطه مطلوب‌تر، همراهی و همدلی همه جانبه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را می‌‏طلبد که این امر در ارتقای وضعیت معیشتی کارکنان اثرگذار خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان معزز رجایی و باهنر و تبریک مجدد روز کارمند به همه همکاران گرامی، برای آنان از درگاه خداوند متعال، سلامتی، بهروزی و موفقیت روزافزون مسئلت دارم.

محمدمهدی طهرانچی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |