شما اینجا هستید   |

    اخبار : دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی با خانواده شهید فخری‌زاده دیدار کردند
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در منزل شهید فخری‌زاده، با خانواده ایشان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل و رئیس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه ۱۸ آذر) با حضور در منزل شهید محسن فخری‌زاده، با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر ولایتی در این دیدار ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند برجسته و ممتاز عرصه هسته‌ای و دفاعی کشور و ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به خانواده معظم شهید فخری‌زاده، گفت: رهبر معظم انقلاب در پیام شهادت شهید فخری‌زاده فرمودند «این عنصر علمی کم‌نظیر جان عزیز و گرانبها را به‌ خاطر تلاش‌های علمی بزرگ و ماندگار خود، در راه خدا مبذول داشت» و بر پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن و پیگیری تلاش علمی و فنی شهید در همه‌ بخش‌هایی که این شهید عزیز به آنها اشتغال داشت، تاکید کردند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل بر ادامه راه شهید فخری‌زاده تأکید کرد و خطاب به همسر این شهید بزرگوار، گفت: شما در زندگی ایشان نقش بی‌بدلیلی داشتید و از خداوند متعال می‌خواهیم تا بتوانیم ادامه دهنده خوبی برای راه شهید فخری‌زاده باشیم.

دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با تسلیت شهادت شهید فخری‌زاده به بیان خاطراتی از این شهید عرصه هسته‌ای و دفاعی کشور پرداخت و اظهار داشت: بنده توفیق دوستی و رفاقت چندین ساله با دکتر فخری‌زاده داشتم. تفاوت شهید فخری‌زاده با دیگران در این بود که ایشان همه موضوعات را به صورت مبنایی می‌دید و بر دفاع فردایی و آینده‌نگری در عرصه هسته‌ای و دفاعی تأکید داشت.

در این دیدار، یک جلد قرآن کریم از طرف دکتر ولایتی به خانواده معظم شهید فخری‌زاده اهدا شد و همسر و فرزندان شهید از پیام مقام معظم رهبری و ابلاغ سلام ایشان تشکر و قدردانی کردند.

به اشتراک بگذارید : | | |