شما اینجا هستید   |

    اخبار : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی «روز خبرنگار» را به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، ضمن بزرگداشت یاد شهید صارمی، روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.

در متن پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

بسمه تعالی

“با حمد و ستایش به محضر باری تعالی و درود بر پیامبرخاتم (ص) و اهل بیت‏کرامش‏که چراغ راه بشریت‏اند”.

هفدهم مرداد،روز خبرنگار که مزین به نام شهید محمود صارمی است و نشان از ارزش گرانقدر خبرنگاران و روزنامه نگاران در جامعه دارد را به همه فعالان این عرصه تبریک و تهنیت می گویم.

روز خبرنگار فرصتی مغتنم و ارزشمند است به جهت پاسداشت مقام شامخ فرهیختگانی که همواره دغدغه جامعه و مردم را دارند و به راستی آنان تجلی تعهد، امانتداری، مسئولیت پذیری اجتماعی و دلسوزی هستند که نقش مهمی در رشد و بالندگی فرهنگ جامعه ایفا می‏کنند.

بی تردید اصحاب رسانه وجدان بیدار و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا در جریان اصلی مسائل و رویدادها قرار دارند و برابر انحرافها ایستادگی می‏کنند و حافظ جامعه خود هستند؛ به درستی که حق طلبی و حق گویی خبرنگاران ریشه در فرهنگ ایرانی و اسلامی دارد و می توان از این الگو در پیشبرد اهداف عالی یک جامعه بهره گرفت.

امروز که کشورمان همانند سایر نقاط دنیا درگیر مقابله با ویروس کرونا است، نقش و پیوند ناگسستنی جامعه رسانه ای کاملا آشکار می شود که با وجود همه مخاطرات پیشرو،کوشیده اند به بهترین وجه ممکن به مسئولیت خود عمل کنند. جا دارد از زحمات گرانقدر همه تلاشگران این عرصه قدردانی داشته باشم.

از خبرنگاران پرتلاش و دلسوز “حوزه دانشگاه” رسانه ها که در پوشش و اطلاع رسانی اخبار و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی نقش موثر و فعالی دارند، تشکر می کنم. همچنین از فعالیت خبرنگاران رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی که با وجود سختی کار در دوره کرونا، پوشش خبری شایسته ای از دستاوردهای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه داشته اند، قدردانی می کنم و برای همه عزیزان آرزوی سلامتی و شادکامی می کنم.

روز خبرنگار را به همه فعالان این عرصه و صاحبان قلم و فعالان عرصه اطلاع‏‌رسانی، به ویژه فعالان این عرصه در دانشگاه آزاد اسلامی تبریک می گویم و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان آرزوی سلامتی، بهروزی و شادکامی مسئلت دارم.

محمد مهدی طهرانچی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |