شما اینجا هستید   |

    اخبار : دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی مظهر پیشرفت است
دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی مظهر پیشرفت است
دکتر طهرانچی در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی:

دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی مظهر پیشرفت است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی عصر امروز به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اراک برگزار شد.

دکتر طهرانچی ضمن قدردانی از عملکرد مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، گفت: از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی که فعالیت‌های مفیدی داشته‌اند، تشکر می‌کنم. تحولات به وجود آمده در این دانشگاه نشان داد که مدیریت درست با همراهی مجموعه‌های خود، می تواند استعدادهای نهفته و بالقوه را فعال کرده و اتفاقات خوبی رقم بزند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک مظهر پیشرفت مجموعه‌ای است که در دوره‌ای دچار رخوت شده بود و توانست با تکیه بر نگاه نو از آن خارج شود، اظهار داشت: عملکرد گذشته این دانشگاه  فاصله زیادی بین درآمد و هزینه‌های دانشگاه به وجود آورده بود، به‌طوری‌که در سال‌ ۹۷-۹۸ درآمد این دانشگاه حتی پاسخگوی هزینه پرسنل آن نیز نبود.

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: تلاش جمعی مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، بالا بردن بهره‌وری و نگاه نو باعث شد این دانشگاه از زیان‌دهی خارج شده و درآمد غیر شهریه‌ای آن افزایش چشمگیری یابد.

وی با آرزوی موفقیت برای رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت جدید گفت: امیدواریم شروع دولت سیزدهم از این باب برای مردم مایه برکات باشد که الگوی مدیریت جهادی در کشور نهادینه شود و مدیران جهادی، برای رضای خدا به مردم خدمت کنند.

دکتر طهرانچی در ادامه این جلسه به تشریح برنامه پنج ساله راهبردی عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت.

در ابتدای این نشست روسای واحدهای استان و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، عملکرد حوزه متبوع خود را تشریح کرده و به بیان برنامه‌های خود برای ارتقای این دانشگاه پرداختند.

به اشتراک بگذارید : | | |