شما اینجا هستید   |

    اخبار : طهرانچی: واکسیناسیون یک میلیون و ۲۰۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد پیگیری می‌شود

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدمهدی طهرانچی ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان سراهای نوآوری سلامت کار، بازیافت، پسماند و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک با اشاره به اهداف موردنظر دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: ایجاد اشتغال دانش بنیان، حل مسئله و راهبری جوانان برای کسب درآمد از علم موضوع مهمی است که با جدیت در دانشگاه آزاد اسلامی دنبال و برنامه‌ریزی می‌شود.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه‌های مختلف از جمله پژوهش با عملکرد درخشان جزو دانشگاه‌های مطرح دنیا است و با اجرای برنامه یکپارچه، رتبه پژوهشی دانشگاه بهبود می‌یابد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به اینکه سراهای نوآوری ایده‌ای است که در دانشگاه آزاد اسلامی برای رسیدن به دانشگاه‌های نوآور دنبال می‌شود، گفت: صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس شده که بزرگترین و نخستین صندوق پژوهش و فناوری بخش غیردولتی است.

طهرانچی با اشاره به واکسیناسیون جامعه دانشگاهی گفت: باهماهنگی وزارت بهداشت و ستاد مدیریت مقابله با کرونا کشور واکسیناسیون اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد کشور آغاز شده و این قشر تا قبل از شروع سال تحصیلی علیه کرونا واکسینه می‌شوند و مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: واکسیناسیون یک میلیون و ۲۰۰ هزار دانشجوی این دانشگاه پیگیری می‌شود و پیش‌بینی کردیم که کلاس‌های حضوری تحصیلات تکمیلی در مهرماه و سایر مقاطع با یک ماه تاخیر آغاز شوند.

به اشتراک بگذارید : | | |