شما اینجا هستید   |

    اخبار : آمادگی کامل دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری حضوری کلاس های درس از ۱۴ فروردین/ بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه «گفت‌وگوی ویژه خبری» که امشب به صورت زنده و همزمان از شبکه یک و شبکه خبر صداوسیما با موضوع حضوری شدن دانشگاه‌ها و مدارس سراسر کشور پخش شد، با اشاره به آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای حضوری شدن کلاس‌های آموزشی، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تجربه خوبی در بحث دانشجویان پزشکی دارد، به طوری که در ایام کرونا نیز ۱۲ هزار دانشجوی رشته‌های علوم پزشکی این دانشگاه، در خوابگاه‌های سراسر کشور حضور داشته‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده و تشکیل ستادهای استقبال از دانشجویان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و دریافت دوز دوم واکسن کرونا توسط بیش از ۹۰ درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، آمادگی کامل داریم تا از روز چهاردهم فروردین ماه، پذیرای تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی در واحدهای سراسر کشور باشیم.

دکتر طهرانچی با اشاره به آمادگی خوابگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجویان این دانشگاه، اظهار داشت: به منظور حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها، دریافت سه دوز واکسن کرونا الزامی است. با توجه به اینکه بیش از ۳۸ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی متقاضی استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی هستند، این دانشجویان می توانند با ارائه کارت واکسیناسیون کرونا، از چهاردهم فروردین ماه از امکانات خوابگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند. تمامی خوابگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی کامل برای استقبال از این دانشجویان را دارد.

به اشتراک بگذارید : | | |