شما اینجا هستید   |

    اخبار : دیدار نوروزی دکتر طهرانچی با جمعی از مدیران و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز در اولین روز کاری سال جدید با حضور در کتابخانه مرحوم دکتر حبیبی  واحد علوم و تحقیقات، با جمعی از معاونان، مدیران، رؤسای مراکز، اعضای هیأت علمی و کارکنان سازمان مرکزی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این دید و بازدید صمیمانه، ضمن تبریک سال نو به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، سالی پر از موفقیت و شادکامی برای همگان آرزو و بر تلاش روزافزون برای تحقق شعار سال (سال تولید، دانش‌ بنیان و اشتغال‌آفرین) تأکید کرد.

دکتر طهرانچی همچنین با حضور در مسجد امام علی(ع) واحد علوم و تحقیقات، نماز ظهر و عصر اولین روز کاری سال جدید را به صورت جماعت اقامه کرد و در سخنانی کوتاه، با اشاره به همزمانی سه بهار طبیعت، بهار قرآن و بهار حضوری شدن دانشگاه‌ها، گفت: دانشگاه به مدت دو سال از نعمت حضور دانشجویان محروم بود و خداوند را شاکریم که امروز برای نخستین بار بعد از همه‌گیری کرونا، فضای دانشگاه با حضور  دانشجویان بانشاط و سرزنده شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر حسین شیخ‌الاسلام و دیگر همکاران دانشگاه آزاد اسلامی که جان خود را بر اثر بیماری کرونا از دست دادند، اظهار داشت: دو سال گذشته، روزگار سختی بود اما وعده خداوند حق است که بعد از هر سختی، گشایش و آسانی است. اکنون پس از ایام سختی که پشت سر گذاشتیم، فعالیت‌های حضوری دانشگاه آزاد اسلامی از سر گرفته شد و شاهد حضور حداکثری دانشجویان در نخستین روز کاری سال جدید هستیم. این حضور حداکثری نشان داد که دانشجویان خمودگی و در خانه ماندن را دوست ندارند و به دنبال آموختن و یادگیری هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی همکاران در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی می‌کنم و برای همگان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم. امیدوارم از برکات روزه، قرآن و لیالی قدر در ماه مبارک رمضان نهایت فیض را ببریم.

در این دیدار، دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی سروری مجد مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها، دکتر محمدمهدی فداکار معاون توسعه و مدیریت منابع، دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی، دکتر بطحائی معاون آموزش عمومی و مهارتی و جمعی از معاونان حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید : | | |