شما اینجا هستید   |

بسمه تعالی
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

عروج زودهنگام مجاهد فرهنگی و هنرمند و کارگردان متعهد، استاد نادر طالب زاده که از چهره های برجسته و شناخته شده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بود، مایه تاثر و تالم فراوان گردید.

این مرحوم جزو مبلغان پرکار و نوآور در حوزه تبلیغ گفتمان انقلاب اسلامی در آفاق جهانی بود و در استکبار ستیزی و شناخت ماهیت ضد انسانی امپریالیسم و صهیونیسم جهانی و افشاگری علیه جریانات ضد بشری با بکارگیری روش های نوین هنری و سینمایی، سر از پا نمی‌شناخت.

مرحوم طالب زاده، الگویی برجسته برای دانشجویان جوان و انقلابی برای معرفی چهره عدالت طلبانه و ستم ستیزانه انقلاب اسلامی و کشف ماهیت ضد بشری استکبار به شمار می رود و به همین دلیل مورد خشم هیات حاکمه آمریکا قرار گرفت و او را در فهرست طولانی تحریم ها علیه شخصیت های ضد آمریکایی قرار داده بودند. مواضع روشن و افشاگرانه اش همراه با دانشمندان و چهره های معروف ضد استکباری در جهان و بویژه در خود آمریکا، بسیار تاثیر گذار بود.

بی شک جامعه علمی دانشگاهی و فرهنگی کشور، با از دست دادن نابهنگام نادر طالب زاده که سخنور بسیاری از محافل دانشجویی در سراسر کشور بود، متحمل خسارت غیر قابل جبرانی گردید.

اینجانب درگذشت این هنرمند پرآوازه و استکبار ستیز و شارح گفتمان عدالت جویانه و ظلم ستیزانه انقلاب اسلامی را تسلیت عرض نموده و برای او، رحمت واسعه الهی و برای بستگان اش آجر و صبر از خداوند منان، مسئلت دارم.

محمدمهدی طهرانچی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |