شما اینجا هستید   |

    اخبار : جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، هفتاد و چهارمین جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر معصومه طباطبائی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد علی اکبری سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و برخی از مدیران کل برگزار شد.

دکتر طهرانچی در این جلسه با تأکید بر حمایت از دانش آموزان و دانشجویان دارای توانمندی علمی، مهارتی و فناور، اظهار داشت: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌ریزی لازم را در خصوص حضور قدرتمندانه دانشجویان و دانش آموزان در جشنواره‌های معتبر ملی و بین‌المللی از جمله خوارزمی، رازی و فارابی و راه‌اندازی مسابقات شاخص ملی و بین‌المللی و همچنین شبکه‌سازی پژوهشگران در قالب باشگاه پایش انجام دهد.

در ادامه این جلسه پرونده متقاضیان استفاده از تسهیلات پذیرش بدون آزمون در مقاطع بالاتر مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش حائزین شرایط موافقت شد.

همچنین با توجه به نقش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در المپیادها و رویدادهای علمی، مقرر شد باشگاه برنامه آماده‌سازی تیم‌ها و حمایت از دانشجویان برگزیده المپیادهای علمی دانشجویی را ارائه کند.

به اشتراک بگذارید : | | |