شما اینجا هستید   |

    اخبار : بیستمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بیستمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی که طی دو روز و با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شده بود، عصر امروز به کار خود پایان داد.

در دومین روز از بیستمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی، ابتدا معاونان و رؤسای کمیسیون‌های تخصصی به ارائه اهم مباحث طرح‌شده در کمیسیون‌ها و مصوبات پرداختند.

لازم به ذکر است مصوبات کمیسیون‌های تخصصی معاونت علوم انسانی و هنر، معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی، معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی، فرهنگی و دانشجویی، معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری، معاونت بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی، معاونت امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و معاونت علوم پزشکی در جلسه امروز ارائه شد.

همچنین دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از استماع نتایج و مصوبات کمیسیون های برگزارشده در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی، به ارائه تبیین سیاست‌های دانشگاه در حوزه‌های مختلف و نظرات تخصصی پرداخت.

همچنین کمیسیون‌های تخصصی مراکز سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی شامل مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی، مرکز امور حقوقی و صیانت از دارایی‌های دانشگاه، مرکز جذب و امور هیأت علمی، مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی، مرکز امور هیأت‌های ممیزه، مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات و مرکز گسترش، آمایش، برنامه‌ریزی و کارآفرینی و همچنین کمیسیون تخصصی توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته به صورت همزمان برگزار و مصوبات آن امروز توسط رؤسای این کمیسیون‌ها ارائه شد.

انتهای پیام/

 

 

به اشتراک بگذارید : | | |