شما اینجا هستید   |

    پیام ها و یادداشت : دکتر طهرانچی فرارسیدن «روز کارمند» را به کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت

بسمه تعالی

“با حمد و ستایش به محضر باری تعالی و درود بر پیامبرخاتم (ص) و اهل بیت ‏کرامش‏ که چراغ راه بشریت‏ اند”.

هفته دولت و روز کارمند با نام و یاد شهادت شهیدان گرانقدر رجائی و باهنر مزین شده، مردانی که با ایمان، ایثار و ساده زیستی خود، الگوی خدمتگزاری دولتمردان به مردم را معنا کردند.

هفته دولت و روز کارمند فرصت مغتنمی است که هر ساله از اقدامات و خدمات ارزنده دولتمردان به ویژه کارکنان خدوم و زحمتکش تشکر و قدردانی شود. باعث افتخار است که خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی از کارکنان پرتلاش، دلسوز و متعهد بهره می برد و بی‏تردید نقش مهمی در پیشبرد اهداف و برنامه‏های دانشگاه داشته و دارند، بدین وسیله از زحمات و مجاهدت این عزیزان قدردانی می کنم.

دانشگاه آزاد اسلامی در چهلمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، رویدادی مهم را در گام دوم انقلاب اسلامی تحت عنوان «عصر امید» برگزار کرد که در این رویداد ملی، هزار ایده، هزار شرکت دانش بنیان، هزار زیرساخت مشارکت داده شد که دستاورد بزرگی برای این دانشگاه به شمار می‏آید و توانست بستر مناسبی را در اشتغال دانش بنیان و کارآفرینی فراهم کند. این مهم در راستای اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه صورت گرفت و تداوم آن موجب رشد و توسعه در زمینه های مختلف دانشگاه شود.

مطمئناً، وجود نیروی انسانی متخصص و متعهد در موفقیت هر نهاد و سازمانی موثر است و اگر دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است در انجام ماموریتهای خود درست عمل کند، حاصل ممارست و کار جمعی اعضای این خانواده دانشگاهی بوده، امیدوارم بسترهای لازم بیش از پیش برای ایجاد محیطی پرنشاط و پرانگیزه به نحوی در دانشگاه تقویت شود تا این سرمایه بزرگ انقلاب اسلامی بتواند به مسئولیتها و ماموریتهای خود بهتر از گذشته عمل کند.

باید تاکید کرد، حفظ جایگاه، کرامت و رسیدگی به رفاه کارمندان زحمت‏کش یک ضرورت به شمار می‏آید که برای بهبود شرایط موجود نسبت به گذشته اقدامات موثری توسط معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان، بویژه کارمندان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند متعال، توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم عزیز کشورمان مسئلت می نمایم.

محمد مهدی طهرانچی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به اشتراک بگذارید : | | |